Postat în original de Aurel Dragut Atunci nu vad ce modificare suplimentara ar mai trebui facuta. Ar trebui sa fie ok. Merci mult. Raman dator. Revin cu feedback dupa efectuarea schimbarii.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum