Ma gandeam la:

Cod:
Options +FollowSymLinks
RewriteEngine on
RewriteRule (.*) http://www.domeniul2.ro/$1 [R=301,L]

Nu vreau sa risc. E bine?


EDIT: Scuze pentru double post