Se prea stie ca google nu apreciaza siteurile care au pe 80% din pagini afiliere. Nu neaparat ca nu le apreciaza dar cred ca le da cateva pozitii mai in jos in favoarea celor care nu au afiliere.
Care e parerea voastra?
Se prea stie ca google nu apreciaza siteurile care au pe 80% din pagini afiliere. Nu neaparat ca nu le apreciaza dar cred ca le da cateva pozitii mai in jos in favoarea celor care nu au afiliere.
Care e parerea voastra?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)