Se prea stie ca google nu apreciaza siteurile care au pe 80% din pagini afiliere. Nu neaparat ca nu le apreciaza dar cred ca le da cateva pozitii mai in jos in favoarea celor care nu au afiliere.

Care e parerea voastra?