De asta nu mi-a placut niciodata sa cer o parere. Intrebi una si altii vin cu ideile lor. Ca era bine sa faci asta. Bai fratilor vedeti vreunu daca e penalizat asta am intrebat nu greseala gramaticala sau like box. Rog pe cineva (admin) sa stearga tot postul. Am primit doua raspunsuri deja de la doi profesionisti.