Cat de urat...Nu vreau sa imi imaginez ce ar insemna sa pulsezi in contul adwords milioane de euro pentru a fi primul pe nisa ta, iar apoi google sa te distruga dintr-un foc. Mai exact in 3 minute cat ii ia sa monteze anuntul lor in prima pagina. Foarte urat. Ar trebui sa se trezeasca cu cateva sute de procese grele, iar apoi google se va mai potoli cu prosteala asta.



Răspunde cu citat

.


