Singurul pe nevoie.. ca nu le-am folosit niciodata si nici nu "mi trebe".
Singurul pe nevoie.. ca nu le-am folosit niciodata si nici nu "mi trebe".
Poti sa dai de mine usor, @contact.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)