Eu folosesc cu incredere textul alternativ deoarece mi se pare un spatiu bun sa adaug cuvinte cheie. Totusi nu abuzez si folosesc expresii unice pentru fiecare poza.
ps: sau cel putin incerc... la cms-uri imi mai scapa repetitii.
Eu folosesc cu incredere textul alternativ deoarece mi se pare un spatiu bun sa adaug cuvinte cheie. Totusi nu abuzez si folosesc expresii unice pentru fiecare poza.
ps: sau cel putin incerc... la cms-uri imi mai scapa repetitii.
Ultima modificare făcută de Andrei S; 10th December 2010 la 11:17. Motiv: ps
Am un blog de afiliere blog Comparix dar si site Comparix.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)