A fost o mica divergenta intre doi colegi mai inflacarati. La sesizarea unuia, celalalt a sters repede "dovada".
Pentru a evita astfel de situatii, s-a decis de comun acord reducerea timpului de editare. Nici mie nu imi convine cand mai scriu cu erori dar... alt rau sa nu fie
Referitor la activitatea moderatorilor,
scoala de seo e totusi un forum de elita, respectiv la ore normale nu vei astepta mai mult de o ora, ca sa nu zic ca totul se face instant de cele mai multe ori, pentru cereri justificate.