
Postat în original de
Ciprian.Olaru
firma emite electronic factura, o trimite prin mail (sau prin alta metoda) beneficiarului si la final, atat beneficiarul cat si prestatorul isi printeaza facturile si le inregistreaza fizic in dosar ca pe orica alte facturi normale;