Citat Postat în original de Ciprian.Olaru Vezi Post
firma emite electronic factura, o trimite prin mail (sau prin alta metoda) beneficiarului si la final, atat beneficiarul cat si prestatorul isi printeaza facturile si le inregistreaza fizic in dosar ca pe orica alte facturi normale;
Asa doresc sa fac, intrebarea era daca o pot face linistit fara a mai face niste proceduri birocratice suplimentare.