Postat în original de Catalin pentru sume asa mici, comisioanele sunt prea mari, parerea mea e ca nu se merita eu unul parca stiu ca erau comisioane la % din plata.. 10% din tranzactie sa zicem.... dar nu pot confirma...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum