Citat Postat în original de Catalin Vezi Post
pentru sume asa mici, comisioanele sunt prea mari, parerea mea e ca nu se merita
eu unul parca stiu ca erau comisioane la % din plata..
10% din tranzactie sa zicem....

dar nu pot confirma...