cine a incercat plata unor servicii online prin sms si care ar fi cea mai buna firma pt astfel de servicii ??
Doar ce am platit saptamana o promovare la un site prin mobilpay.ro adica prin sms,fiind abonat vodafone.
Mi sa parut ca sau miscat repede,ce e naspa ca pe langa pretul in sine iti mai cere si tva in plus...asa daca era plata prin paypal era mai rentabil.