fac un website si are unele nereguli sub explorer 6 , ma gindesc daca ar trebui sa-l optimizez sau nu se mai foloseste nimeni de explorer 6.
Thx
fac un website si are unele nereguli sub explorer 6 , ma gindesc daca ar trebui sa-l optimizez sau nu se mai foloseste nimeni de explorer 6.
Thx
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)