Postat în original de Serban Cristian Tom nu le are cu priceputu, el le are cu banii. De aia si a rupt si spinarea... e greu sa tot intorci la furca milioanele sa nu mucegaiasca... Banii romanesti sunt din plastic si nu mucegaiesc. Sa-i transmita cineva lu Tom, sa nu-si mai tina banii in Euro ca nu e rentabil. Muncesti aiurea.
Trust, but verify.
Momentan este/sunt 2 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 2 vizitatori)
Reguli Forum