
Postat în original de
beatrice88
se pare ca numai baietii fac milioane de euro. la mine s-a blocat matrita

a scuipat hartia si mi-a transmis sa nu mai visez la cai verzi pe pereti, cred ca o sa vand matrita pe un milion de euro cu tot cu licenta. ofera cineva un milion de euro?ca sa fiu si eu prima fata cu un milion de euro
E matrita de monezi sau hartie?
Daca e de monezi, ma intereseaza, dar nu lictez aici ca iti iau astia (ambasadorii) comision, asa ca licitez la ceva mai ieftin. Pune si tu un domeniu, gen google.ro la 1 euro, sau ceva mai ieftin, gen fb.com la 1 euro, sa licitez.
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.