Citat Postat în original de Cristina Maftei Vezi Post
Ca si transfer bancar cred ca eu( platitor) as avea mari costuri.


sunt la inceput cu ideea de affiliate marketing..daca zic o prostie va rog nu aruncati cu pietre..
Chiar daca ai avea costuri mai mari platind prin transfer bancar, comisioanele sunt cheltuieli deductibile. Desigur si PP e o solutie. Si stai linistita, nu da nimeni cu pietre. Cu totii avem cate ceva nou de invatat.