
Postat în original de
Cristina Maftei
Ca si transfer bancar cred ca eu( platitor) as avea mari costuri.
sunt la inceput cu ideea de affiliate marketing..daca zic o prostie va rog nu aruncati cu pietre..

Chiar daca ai avea costuri mai mari platind prin transfer bancar, comisioanele sunt cheltuieli deductibile. Desigur si PP e o solutie. Si stai linistita, nu da nimeni cu pietre. Cu totii avem cate ceva nou de invatat.
Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!