Citat Postat în original de Dragos Bunea Vezi Post
Felicitari! Eu nu's secretos - in ziua cea mai buna am generat pe eMAG comisioane de vreo 800 de lei
Sa inteleg ca este vreun delay pentru comisioane ca de BF sau doar s-a intamplat ceva?
P.S. @Matei - mersi!
Pai nici eu nu sunt secretos: http://www.claudiufarcas.ro/2012/rez...fitshare-emag/

Ideea e ca politica de plantare de cookie-uri nu e sanatoasa. Adica ori trimiti vizitatori targetati... ori esti la ciupeala (aka nu te plangi daca nu ai comisioane)