Iar eu nu inteleg de ce trebuie sa imi dai negativ pentru ca nu iti impartasesc opiniile, asa ca natura e plina de mistere. Legatura era ca Google e departe de a fi perfect si uneori o mai da in bara.
Eu nu am datele lor contabile sa iti spun cum se descurca, am spus ca de regula firmele incep o campanie de promovare atunci cand au probleme sau la pomul laudat sa nu te duci cu sacul, dar tu ai voie...
Poate noua campanie Google o avea legatura cu asta: http://www.capital.ro/detalii-artico...ce-164739.html




Răspunde cu citat
