Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 24

Subiect: Google Engage

  1. #11
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    103
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    49
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    103


    Implicit

    Dar ai folosit adwords pe firma? Eu am primit dar pe adresa de email folosita la contul de adwords
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  2. #12
    Avatarul lui slobodan
    slobodan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    28th August 2006
    Vârstă
    47
    Posturi
    582
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Da si eu am primit azi, dar nu pe email ci acasa, mi-a adus-o o tanti care era de la nu stiu ce firma de curierat. Probabil o duc rau cu reclama daca s-au apucat sa se roage de noi sa folosim Adwords....

  3. #13
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    103
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    49
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    103


    Implicit

    Citat Postat în original de slobodan Vezi Post
    Da si eu am primit azi, dar nu pe email ci acasa, mi-a adus-o o tanti care era de la nu stiu ce firma de curierat. Probabil o duc rau cu reclama daca s-au apucat sa se roage de noi sa folosim Adwords....
    Le merge foarte bine, dar vor si mai mult, iar acum cu pinguinul unii (ca si mine) au primit si un mic imbold ca ar trebuie sa maibage ceva bani si in adwords
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  4. #14
    Avatarul lui Krm
    Krm
    Krm este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    12th October 2009
    Locaţie
    Targoviste / Bucuresti
    Posturi
    802
    Putere Rep
    33


    Implicit

    nop n-am folosit pe firma nimic.
    ca si la slobodan asa a venit si la mine prin curier.
    Toate drumurile duc la Targoviste

  5. #15
    Avatarul lui slobodan
    slobodan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    28th August 2006
    Vârstă
    47
    Posturi
    582
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Citat Postat în original de lovelife Vezi Post
    Le merge foarte bine, dar vor si mai mult, iar acum cu pinguinul unii (ca si mine) au primit si un mic imbold ca ar trebuie sa maibage ceva bani si in adwords
    Ma indoiesc ca le-ar merge foarte bine, nu mai are lumea bani de aruncat pe reclame ca inainte, ne adancim in criza, e complicat. Daca le mergea bine nu mai aruncau bani pe reclama, de aia cred ca au facut si algoritmul asta denaturat. De obicei aia care isi fac reclama sunt cei care au probleme cu incasarile. A nu se intelege acum ca Google e pe moarte....

  6. #16
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    103
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    49
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    103


    Implicit

    Se pare ca google a avut anul acesta cel mai bun trimestru din istoria sa si tu le plangi de mila.
    Click-urile platite, in care sunt incluse si click-urile legate de reclamele servite pe site-urile Google si pe site-urile din reteaua de parteneri Google, au crescut cu aproximativ 39% in primul trimestru din 2012, fata de perioada similara a anului trecut si cu aproximativ 7% fata de trimestrul patru din 2011.
    http://www.business24.ro/google/rezu...a-acum-1511196

    De obicei aia care isi fac reclama sunt cei care au probleme cu incasarile.
    Oameni destepti care vor sa creasca o afacere fac reclama, pentru ca stiu ca cu cat investesc mai mult in marketing (aici se include si reclama pe net) cu atat vor avea un profit mai mare.
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  7. #17
    Avatarul lui slobodan
    slobodan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    28th August 2006
    Vârstă
    47
    Posturi
    582
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Citat Postat în original de lovelife Vezi Post
    Oameni destepti care vor sa creasca o afacere fac reclama, pentru ca stiu ca cu cat investesc mai mult in marketing (aici se include si reclama pe net) cu atat vor avea un profit mai mare.
    Asta e la nivel idealist si teoretic.

  8. #18
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    103
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    49
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    103


    Implicit

    Citat Postat în original de slobodan Vezi Post
    Asta e la nivel idealist si teoretic.
    Oamenii destepti si bine pregatiti fac sa fie realitate, aici este diferenta
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  9. #19
    Avatarul lui slobodan
    slobodan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    28th August 2006
    Vârstă
    47
    Posturi
    582
    Putere Rep
    39


    0 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Citat Postat în original de lovelife Vezi Post
    Oamenii destepti si bine pregatiti fac sa fie realitate, aici este diferenta
    Of, ce-ti mai place sa vorbesti in sloganuri. Uite aici realitatea, un site ca asta e pe locul 3 dupa cuvantul "oportunitati" desi intr-o lume ideala primele rezultate ar trebui sa fie relevante, sa ofere ceva utilizatorului. Si pot sa iti dau zeci de exemple ca asta. Asa ca de la teorie pana la realitate e cale lunga, in orice domeniu...

  10. #20
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    103
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    49
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    103


    Implicit

    Citat Postat în original de slobodan Vezi Post
    Of, ce-ti mai place sa vorbesti in sloganuri. Uite aici realitatea, un site ca asta e pe locul 3 dupa cuvantul "oportunitati" desi intr-o lume ideala primele rezultate ar trebui sa fie relevante, sa ofere ceva utilizatorului. Si pot sa iti dau zeci de exemple ca asta. Asa ca de la teorie pana la realitate e cale lunga, in orice domeniu...
    Nu inteleg legaura intre pozitia unui site pe google si faptul ca oamenii inteligenti investesc in promovarea afacerii.
    De exemplu Apple, este o companie in crestere, cu profit urias si totusi investeste in publicitate sume din ce in ce mai mari. La fel si Samsung, dar astia investesc major in doua directii in publicitate si cercetare.
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •