E vb de principiu, nu de valuta in care e contul.
Eu am unul in USD fiindca l-am deschis mai dedemult, cand nu exista posibilitatea platii in lei (Ro nu era in UE) si pe care il mai folosesc inca pentru anumite proiecte.
E vb de principiu, nu de valuta in care e contul.
Eu am unul in USD fiindca l-am deschis mai dedemult, cand nu exista posibilitatea platii in lei (Ro nu era in UE) si pe care il mai folosesc inca pentru anumite proiecte.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)