Am lucrat la o firma unde le-am inscris site-ul la adsence. Prostia a fost ca le-am inscris siteul si m-am pus eu persoana de contact.
Nenea patronu s-a apucat sa dea click-uri pe reclamele de pe propriu site pana i-au incgis contu.
La nici o luna am surpriza sa imi inchida si mie contul pentru site-ul propriu, fiinca am legatura cu acel site care a fost inchis. Logic, ca nu mai pot pune adsence pe nici un site cu numele meu.
Ce pot face? Ma puteti sfatui cu ceva?
Merci.



Răspunde cu citat