Eu cand am dat click pe reclamele mele le-am scris imediat .
Aici pozitia a oficiala:http://adsense.blogspot.com/2007/05/...ts-happen.html
Eu cand am dat click pe reclamele mele le-am scris imediat .
Aici pozitia a oficiala:http://adsense.blogspot.com/2007/05/...ts-happen.html
Ultima modificare făcută de wrc; 1st July 2007 la 23:49.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)