Rezultate 1 la 10 din 17

Subiect: ati dat click-uri pe reclamele proprii?

Vizualizare arbore

  1. #6
    Avatarul lui wrc
    wrc
    wrc este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    13th October 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    217
    Putere Rep
    38


    Implicit

    Eu cand am dat click pe reclamele mele le-am scris imediat .

    Aici pozitia a oficiala:http://adsense.blogspot.com/2007/05/...ts-happen.html
    Ultima modificare făcută de wrc; 1st July 2007 la 23:49.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 14th April 2010, 20:41
  2. Vi se incarca reclamele de la adsense :D ?
    De No_name în forumul Adsense
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 15th November 2008, 14:16
  3. Cum apar reclamele adsense
    De Popescu Marian în forumul Adsense
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 25th January 2008, 08:14
  4. De ce apar asa reclamele ?
    De Popescu Marian în forumul Adsense
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 14th October 2007, 11:48
  5. Nu imi apar reclamele Adsense
    De Razor73 în forumul Adsense
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 12th October 2007, 21:30

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •