Hai ca nu o fi atata de mare suma... consoleaza-te cu ideea ca s-a intamplat si gata... am mai spus-o undeva pe aici : nu faceti o rpioritate si nu va bazatei numai pe adsense
Hai ca nu o fi atata de mare suma... consoleaza-te cu ideea ca s-a intamplat si gata... am mai spus-o undeva pe aici : nu faceti o rpioritate si nu va bazatei numai pe adsense
am citit de DP de multi altii care foloseau de multa vreme Adsense ... si au luat ban aiurea.Odata banat,nu mai poti reintra in sistem si presupun ca nici nu mai esti o prioritate pentru ei.De obicei mie imi raspund in 3-4 zile la mail-uri.
Nu stiu ce a fost acolo cu adevarat, dar avand in vedere ca vorbesti despre un sistem de free host, unde unul isi poate face site/blog, pe care apar reclame adsense din contul tau, castigand totusi si blogerul ceva, nu crezi ca este posibil ca unul sau mai multi blogeri sa fi dat click pe reclame ca sa castige bani? Asa s-ar explica faptul ca ai intrat in atentia lor pentru clickuri frauduloase...
Altfel, ma gandesc ca totusi nu s-ar preta adsense la.. gainarii d-astea... Presupun ca suma nu depasea 100$ ... Desi daca ar "fura" de la fiecare publisher 1$, la cati sunt, s-ar strange o mica avere...![]()
Daca ai nevoie de un programator... | Nu folosesc !YM
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)