Rezultate 1 la 10 din 33

Subiect: Google AdSense mi-au furat banii

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui tataraseni
    tataraseni este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    15th July 2005
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.482
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Hai ca nu o fi atata de mare suma... consoleaza-te cu ideea ca s-a intamplat si gata... am mai spus-o undeva pe aici : nu faceti o rpioritate si nu va bazatei numai pe adsense

  2. #2
    Avatarul lui upper
    upper este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    18th April 2007
    Locaţie
    Bucharest
    Vârstă
    38
    Posturi
    36
    Putere Rep
    36


    Implicit

    am citit de DP de multi altii care foloseau de multa vreme Adsense ... si au luat ban aiurea.Odata banat,nu mai poti reintra in sistem si presupun ca nici nu mai esti o prioritate pentru ei.De obicei mie imi raspund in 3-4 zile la mail-uri.

  3. #3
    Avatarul lui Toto
    Toto este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    14th June 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.905
    Putere Rep
    48


    Implicit

    Nu stiu ce a fost acolo cu adevarat, dar avand in vedere ca vorbesti despre un sistem de free host, unde unul isi poate face site/blog, pe care apar reclame adsense din contul tau, castigand totusi si blogerul ceva, nu crezi ca este posibil ca unul sau mai multi blogeri sa fi dat click pe reclame ca sa castige bani? Asa s-ar explica faptul ca ai intrat in atentia lor pentru clickuri frauduloase...

    Altfel, ma gandesc ca totusi nu s-ar preta adsense la.. gainarii d-astea... Presupun ca suma nu depasea 100$ ... Desi daca ar "fura" de la fiecare publisher 1$, la cati sunt, s-ar strange o mica avere...

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Google analytics adsense vs google adsense
    De Cristi G în forumul Adsense
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 23rd March 2010, 12:30
  2. Cum primesc banii de la google adsense?
    De d_alinus2004 în forumul Adsense
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 29th November 2009, 22:27
  3. de unde ne ridicam banii de la adsense ?
    De EPoX în forumul Google
    Răspunsuri: 28
    Ultimul Post: 20th May 2009, 13:41
  4. Banii de Adsense
    De Marius Mailat în forumul Google
    Răspunsuri: 17
    Ultimul Post: 26th March 2009, 10:41
  5. Ce faceti cu banii din Adsense
    De Popescu Marian în forumul Adsense
    Răspunsuri: 24
    Ultimul Post: 4th August 2008, 23:02

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •