Am fo si io WU odata si mi-au zis ca nu e bun buletinul haha ce duma mi-au dat daca tin minte parca tot la brd desi scosesem de la ei o gramada de bani
Am fo si io WU odata si mi-au zis ca nu e bun buletinul haha ce duma mi-au dat daca tin minte parca tot la brd desi scosesem de la ei o gramada de bani
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)