Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: credeti ca accepta? :D

  1. #1
    Avatarul lui canis
    canis este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    17th July 2011
    Vârstă
    35
    Posturi
    5
    Putere Rep
    0


    Implicit credeti ca accepta? :D

    Si mai ales credeti ca incalcam drepturile cuiva???
    dividet.com

    Astept sugestii...Multumesc!

  2. #2
    Avatarul lui Ben Boingeanu
    Ben Boingeanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    47
    Data înscrierii
    12th July 2004
    Locaţie
    Suceava
    Posturi
    1.722
    Putere Rep
    47


    Implicit

    Sa accepte ce? Pentru adsense... nu ai continut... asta e doar unul dintre motive pentru care vei fi respins.
    Boingeanu Ben

  3. #3
    Avatarul lui canis
    canis este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    17th July 2011
    Vârstă
    35
    Posturi
    5
    Putere Rep
    0


    Implicit

    si ce continut ar trebui sa am ? si care ar fi celelate motive daca nu te superi?

  4. #4
    Avatarul lui Ben Boingeanu
    Ben Boingeanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    47
    Data înscrierii
    12th July 2004
    Locaţie
    Suceava
    Posturi
    1.722
    Putere Rep
    47


    Implicit

    Ai avut macar curiozitatea sa te informezi unpic singur inainte de a intreba?
    Boingeanu Ben

  5. #5
    Avatarul lui canis
    canis este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    17th July 2011
    Vârstă
    35
    Posturi
    5
    Putere Rep
    0


    Implicit

    am citit acordul adsense si am inteles ca atata timp cat ai ceva scris si un meniu respectiv linkuri e totul in regula poate nu am citit in intregime...te rog sa ma corectezi

  6. #6
    Avatarul lui Ben Boingeanu
    Ben Boingeanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    47
    Data înscrierii
    12th July 2004
    Locaţie
    Suceava
    Posturi
    1.722
    Putere Rep
    47


    Implicit

    Boingeanu Ben

  7. #7
    Avatarul lui canis
    canis este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    17th July 2011
    Vârstă
    35
    Posturi
    5
    Putere Rep
    0


    Implicit

    ms... o sa vad ce-i de facut.... probabil alta forma de publicitate... aveti idee cum pot face rost?

  8. #8
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    66
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    54
    Posturi
    3.948
    Putere Rep
    66


    Implicit

    Citat Postat în original de canis Vezi Post
    Si mai ales credeti ca incalcam drepturile cuiva???
    dividet.com

    Astept sugestii...Multumesc!
    Nu am priceput ce problema rezolva site-ul, dar sa zicem ca mi-s la cafea 2 si inca nu procesez.

    Legat insa de "Copyright © 2011 ". Chiar ai asa ceva? E marca inregistrata pe .ro, europa si international?

    Faptul ca e afisat acolo e frectie. Orice firma cu cateva grame de clorofila in instalatie poate verifica international daca e sau nu marca inregistrata.

    Sfatul meu e sa utilizezi serivicii gen Inregistrare marci prin Brand Leader // Brand Leader

    Costa dar macar esti linisitit. Altfel, dupa 2-3 ani te pomenesti ca ramai fara nume domeniu.
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

  9. #9
    Avatarul lui canis
    canis este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    17th July 2011
    Vârstă
    35
    Posturi
    5
    Putere Rep
    0


    Implicit

    si probabil tu lucrezi pt Brand Leader asta....in fine... daca zici ca nu rezolva nici o problema atunci de ce iti faci griji pt copyright? cine sa ne fure daca nu suntem buni nu???

  10. #10
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    66
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    54
    Posturi
    3.948
    Putere Rep
    66


    Implicit

    Credinta la institutiile specializate.
    Ai cerut o parere, ai primit un raspuns.
    Chiar nu imi fac griji.
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Observatie Adsense. Voi ce credeti?
    De meetzah în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 11th September 2009, 21:35
  2. Care gazduire credeti ca e mai buna ?
    De matican în forumul Hosting
    Răspunsuri: 19
    Ultimul Post: 5th June 2008, 13:04
  3. Google Adsense ...Credeti ca ....??
    De Nycku în forumul Google
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 5th March 2008, 15:08
  4. ce credeti despre paid curiosity??
    De ioneluka23 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 12th June 2007, 01:09

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •