Iti dai seama ca a fost ceva nou pentru functionarii de la banca , deoarece termenii si conditiile WU specifica ca persoana care trimite banii trebuie sa fie persoana fizica.Oricum , la mine s-a dat un telefon la manager care stia despre ce era vorba si totul s-a rezolvat repede.