Am inteles, dar eu vreau sa fac ceva dupa liceu.Vreau sa fac o facultate, si nu prea ma atrage asa de tare Informatica.Vreau sa plec pe un drum sigur, eu m-am gandit la: Medicina(Stomatologie) si sa fac Arta 3D in timpul liber(2-3 ore pe zii).
Am inteles, dar eu vreau sa fac ceva dupa liceu.Vreau sa fac o facultate, si nu prea ma atrage asa de tare Informatica.Vreau sa plec pe un drum sigur, eu m-am gandit la: Medicina(Stomatologie) si sa fac Arta 3D in timpul liber(2-3 ore pe zii).
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)