Am inteles, dar eu vreau sa fac ceva dupa liceu.Vreau sa fac o facultate, si nu prea ma atrage asa de tare Informatica.Vreau sa plec pe un drum sigur, eu m-am gandit la: Medicina(Stomatologie) si sa fac Arta 3D in timpul liber(2-3 ore pe zii).