Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 22 din 22

Subiect: Cedarea drepturilor de autor

Paul este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    22nd November 2010
    Locaţie
    Timisoara
    Vârstă
    35
    Posturi
    505
    Putere Rep
    28

Implicit

Si eu as proceda exact ca tine Imagini vreau un raport de pret - calitate cat mai bun, asta doreste toata lumea.

PS: Acesti useri cu care colaborezi nu iti ofera un discount la " N " articole ?
    .

imagini este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    29th June 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    676
    Putere Rep
    30

Implicit

Multi au inteles ca prin volum mare conditionez si deadline-ul. Nu o fac, mizez pe faptul ca fiecare va incerca sa redacteze cat mai multe articole pentru a castiga cat mai mult. Drept urmare, cum am spus ca vreau un numar mare de articole si implicit o colaborare de lunga durata, mi-au majorat costul (idem cu drepturile de autor).

Si eu am prestat servicii. Daca aveam foarte multe comenzi, majoram pretul. Daca cineva venea cu o comanda mare, ofeream discount. Daca aveam de lucru sporadic, munceam pe un pret mai mic. Pe scurt, ma adaptam.

Repet inca o data. Nu comentez pretul nimanui. Este dreptul fiecaruia sa munceasca pe 1 leu sau pe 100 lei. Asa cum este dreptul meu sa ofer 1 leu sau 100 lei.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 19th July 2011, 18:06

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •