De cand ma ocup cu administrarea unui director web, am intalnit mai putin de 10% site-uri pe care nu am fost nevoit sa le reeditez eu.
10%? WOW... norocosule
Eu le editez pe TOATE pentru ca exista greseli gramaticale, exista titluri in neconcordanta cu site-ul... mai mult, la unele, cand am timp, le scriu chiar cu diacritice si plus de asta, la fiecare site eu adaug meta descriere si keywords.