Hmm, la suma de 700 euro trebuie sa iei avans si plata pe parcursul muncii. Nu sunt de acord cu plata in avans findca la fel poate fii pacalit cel care plateste, cel mai echitabil este plata pe parcursul serviciului. Daca ai vazut ca sunt indoeli si discutii despre acel user trebuia sa fii vigilent.