Pai eu cred ca e un tool folositor blacklistul, nu stai cu gura pe nimeni, ai vorbit cu o persoana ca-ti face task-ul respectiv si nu la facut sau si-a batut joc de el? Il pui acolo in black listiar cu negativele, nu-ti dau nici un negativ, pt ce? ca ai o parere diferita? Multi dau aiurea negative. Normal trebuie sa cautam solutii mai bune, alternative, dar pana una alta blacklistul cred ca e folositor.




iar cu negativele, nu-ti dau nici un negativ, pt ce? ca ai o parere diferita? Multi dau aiurea negative. Normal trebuie sa cautam solutii mai bune, alternative, dar pana una alta blacklistul cred ca e folositor.
Răspunde cu citat