Ar fi cazul....Cum fac unii bani
![]()
Ar fi cazul....Cum fac unii bani
![]()
C'est la vie!
http://forum.seopedia.ro/bar-lobby/2...de-evitat.html hai ca l-am creeat, el e si primul din lista, din pacate nu mai ii gasesc pe cei cu care am avut colaborarile alea sa-i pun si pe ei.
Puteti sa-mi dati negative si toate cele, dar eu sunt de parere ca nu asta este calea, sa stam cu gura pe x,y,z.
Sunt de parere ca cel mai bine si mai bine ar fi sa discutam despre prevenirea unor astfel de cazuri, eventual sa schimbam siteatile de acest gen in situati placute, soluti.
Vreau mai mult, mai mult si atat.
Pai eu cred ca e un tool folositor blacklistul, nu stai cu gura pe nimeni, ai vorbit cu o persoana ca-ti face task-ul respectiv si nu la facut sau si-a batut joc de el? Il pui acolo in black listiar cu negativele, nu-ti dau nici un negativ, pt ce? ca ai o parere diferita? Multi dau aiurea negative. Normal trebuie sa cautam solutii mai bune, alternative, dar pana una alta blacklistul cred ca e folositor.
Ultima modificare făcută de Popa Mihai; 21st January 2013 la 02:38. Motiv: ps
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează īn acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)