Puteti sa-mi dati negative si toate cele, dar eu sunt de parere ca nu asta este calea, sa stam cu gura pe x,y,z.
Sunt de parere ca cel mai bine si mai bine ar fi sa discutam despre prevenirea unor astfel de cazuri, eventual sa schimbam siteatile de acest gen in situati placute, soluti.





Răspunde cu citat
iar cu negativele, nu-ti dau nici un negativ, pt ce? ca ai o parere diferita? Multi dau aiurea negative. Normal trebuie sa cautam solutii mai bune, alternative, dar pana una alta blacklistul cred ca e folositor.
