Ok, cum spui. Mi-ai dat articole gratis, imi dadeai si link-uri bonus pe site, iar acum imi trimiti pe mail ca defapt tu mi-ai facut o super oferta de pret si ar trebui sa tac din gura ca tu oricum nu lucrai pe banii astia. Si da, sunt un om care atunci cand cineva greseste pe banii mei ii atrag atentia. Eu cred ca am vorbit punctual si la subiect iar tu ai fost cel care te-ai revoltat desi am tot dreptul sa-ti spun ca ai gresit. Repet, poate pe alte nise ai writeri buni, dar pe travel eu zic ca nu.