Ce nu inteleg eu e ofensiva asta. Ai mancat ca prostu, te-ai facut ca o balena, pe urma ai urmat o dieta (putea la fel de bine sa fie si alta dieta) care te-a ajutat.
Foarte bine, bravo tie, acum te-n plm (sau a noastra) si mergi de posteaza din astea pe facebook, instagram, sau pe blogul personal unde isi au locul.
my 2 cents




