e ca si cu kosovo, ca si razboiul din israel... cind e pace nu e prea bine si trebuie sa se mai bombardeze si ei, as vrea sa vad cum se rezolva in tibet.
e ca si cu kosovo, ca si razboiul din israel... cind e pace nu e prea bine si trebuie sa se mai bombardeze si ei, as vrea sa vad cum se rezolva in tibet.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)