pai da, dar nu subestima numarul lor, mai ales al chinezilor, care cred ca s-au cam saturat de figurile rusilor. dpdv tehnologic, Rusia o duce bine, dar pana la urma totul se rezuma la trupe, iar in China chiar e al naibii de multa carne de tun, ca inca mai e "la moda" sa lupti pe teren. la faza asta chinezii clar castiga (superiori numeric, nu neaparat tehnologic)
feeling-ul de acum: nu-mi place![]()





Răspunde cu citat