Citat Postat în original de Mihai Gianu Vezi Post
Ai vazut de ziua rusiei cind si-au aratat arsenalul, fereasca dumnezeu sa dea drumu la rachetele alea mari cit un stadion.

India e praf, daca le dau rusi o racheta in capitala lor moare jumatate din populatia indiei
pai da, dar nu subestima numarul lor, mai ales al chinezilor, care cred ca s-au cam saturat de figurile rusilor. dpdv tehnologic, Rusia o duce bine, dar pana la urma totul se rezuma la trupe, iar in China chiar e al naibii de multa carne de tun, ca inca mai e "la moda" sa lupti pe teren. la faza asta chinezii clar castiga (superiori numeric, nu neaparat tehnologic)

feeling-ul de acum: nu-mi place