Mai baieti eu sunt sceptica la astfel de concursuri, dar tot v-am votat!
Bafta multa si care castiga masina sa ma scoata la o plimbare)
Daca nu castigam nimic, macar putin trafic sa iasa, ceva maruntis din adsense si... poate de la profitshare![]()
Suntem oameni care cu asta ne ocupam, e normal sa profitam de spike-urile astea nu ?
In cazul asta recomand topicul de ieri http://forum.seopedia.ro/bar-lobby/1...-romanesc.html![]()
Se pare ca au mici probleme cu sistemul sanselor : Cum numara eMAG sansele la concurs | Zambesc
PS kleampa, suntem la egalitate de sanse momentan![]()
Vă mai aduceți aminte de jocurile copilăriei ?
M-au scos din business Coduri concurs reteaua eMag
@Oli poti sa preiei stafeta
Rezultat in urma a 3h de munca pt script: 4 sanse
LE: @Seinfeld vad ca faci seo serios pt cuvintele cheie de concurs![]()
Eu doar postez chestiile.
Am norocul ca blogul e destul de bine optimizat si urca repede in SERPS
Vă mai aduceți aminte de jocurile copilăriei ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)