Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 43

Subiect: Concurs eMag - Porsche Cayman 2010

  1. #11
    Avatarul lui Nica Cristian
    Nica Cristian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    23rd May 2007
    Locaţie
    Bucharest
    Vârstă
    37
    Posturi
    654
    Putere Rep
    36

    Implicit

    votat, sper ca odata cu asta sa pot sa privesc prin gemul unui porsche si din interior...

  2. #12
    Avatarul lui Alex Dumitru
    Alex Dumitru este deconectat Administrator
    Reputatie:
    64
    Data înscrierii
    20th April 2006
    Locaţie
    Pitesti / Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.339
    Putere Rep
    64

    Implicit

    Acum am citit regulamentul si se pare ca nu dau masina 100%. Ai una din 99,999,999 sanse sa o castigi. Sanse cam mari, ce-i drept.

  3. #13
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    103
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    49
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    103

    Implicit

    Am votat si eu, macar poza sa ne trimiti
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  4. #14
    Avatarul lui Daniel Mocan
    Daniel Mocan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    6th September 2010
    Locaţie
    Turda (Cluj)
    Vârstă
    41
    Posturi
    282
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Am votat si eu . Oricum daca castigi masina trebuie sa te muti in straintate, mi-ar fi mila sa ma duc cu ea pe strazile din Romania .

  5. #15
    Avatarul lui Popescu Marian
    Popescu Marian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    18th April 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Posturi
    983
    Putere Rep
    48

    Implicit

    Citat Postat în original de Alex Dumitru Vezi Post
    Acum am citit regulamentul si se pare ca nu dau masina 100%. Ai una din 99,999,999 sanse sa o castigi. Sanse cam mari, ce-i drept.
    Faza cu 1 din 99.999.999 e aiurea rau de tot. In majoritatea concursurilor se alege o persoana din toate cele care au participat... Aici daca participa 2000 sa inteleg ca ai sanse de castig tot 1 din 99.999.999? Ca daca da, este o mare MAGARIE!

    PS: as pune si eu linkul aici dar nu stiu sa conduc, asadar nu va pot plimba cu masina.

  6. #16
    Avatarul lui Iulia
    Iulia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    13th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Posturi
    39
    Putere Rep
    29

    Implicit

    Voi credeti ca acea masina se va da "pe bune" ? Toate concursurile cu sistem de votare sunt aranjate inca de la inceput. La un ipad sau altceva poate aveti sanse... dar de privit pe geamul masinii veti privi tot din exterior. Nu vreau sa fiu rea cu voi, doar realista!

  7. #17
    Avatarul lui alecs
    alecs este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    5th February 2007
    Locaţie
    Timisoara
    Vârstă
    38
    Posturi
    490
    Putere Rep
    38

    Implicit

    Citat Postat în original de Marius ISP Vezi Post
    Faza cu 1 din 99.999.999 e aiurea rau de tot. In majoritatea concursurilor se alege o persoana din toate cele care au participat... Aici daca participa 2000 sa inteleg ca ai sanse de castig tot 1 din 99.999.999? Ca daca da, este o mare MAGARIE!

    PS: as pune si eu linkul aici dar nu stiu sa conduc, asadar nu va pot plimba cu masina.
    A mai fost un concurs similar la emag si bineinteles nu a nimerit nimeni numarul respectiv, dar s-a ales cel mai apropiat castigator.
    Am lista de directoare românești gratuite și o unealtă pentru căutare de utilizatori în rețelele sociale românești.

  8. #18
    Avatarul lui Alex Dumitru
    Alex Dumitru este deconectat Administrator
    Reputatie:
    64
    Data înscrierii
    20th April 2006
    Locaţie
    Pitesti / Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.339
    Putere Rep
    64

    Implicit

    Cred ca e pe bune si banuiesc ca au apelat la o firma specializata. Probabil ei au platit x% din valoarea premiului si daca au ghinion sa fie un castigator, il va da firma respectiva.
    Citat Postat în original de Iulia Vezi Post
    Voi credeti ca acea masina se va da "pe bune" ? Toate concursurile cu sistem de votare sunt aranjate inca de la inceput. La un ipad sau altceva poate aveti sanse... dar de privit pe geamul masinii veti privi tot din exterior. Nu vreau sa fiu rea cu voi, doar realista!

  9. #19
    Avatarul lui kleampa
    kleampa este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    54
    Data înscrierii
    31st May 2006
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    1.598
    Putere Rep
    54

    Implicit

    Bai va multumesc pt voturi. Am facut de o sansa

  10. #20
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65

    Implicit

    Io vreau oglinda heliomata si turbina, Kleampa.
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Upgrade forum + Discutii despre viitor - Aug. 2010.
    De Cristian Mezei în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 197
    Ultimul Post: 25th January 2017, 08:44
  2. Gpec 2010
    De Diana în forumul Comert electronic, e-Commerce
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 19th August 2010, 11:44
  3. Site tv online pentru meciuri CM 2010?
    De evolution în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 16th June 2010, 23:20
  4. CM 2010 & Google
    De Gabriel Puscuta în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 14th June 2010, 13:19
  5. Licenta de F-Secure Internet Security 2010 1 an gratis
    De Marius Mailat în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 11th August 2009, 20:50

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •