Acum va bateti care-l are mai "mare" ? :))
Versiune printabilă
Mai baieti eu sunt sceptica la astfel de concursuri, dar tot v-am votat!
Bafta multa si care castiga masina sa ma scoata la o plimbare :)))
Daca nu castigam nimic, macar putin trafic sa iasa, ceva maruntis din adsense si... poate de la profitshare :)
Suntem oameni care cu asta ne ocupam, e normal sa profitam de spike-urile astea nu ?
Ma dau batut. A castigat kleampa. [dar cu ideea mea]
In cazul asta recomand topicul de ieri http://forum.seopedia.ro/bar-lobby/1...-romanesc.html :)
Se pare ca au mici probleme cu sistemul sanselor : Cum numara eMAG sansele la concurs | Zambesc
PS kleampa, suntem la egalitate de sanse momentan :P
M-au scos din business Coduri concurs reteaua eMag :))
@Oli poti sa preiei stafeta
Rezultat in urma a 3h de munca pt script: 4 sanse :)
LE: @Seinfeld vad ca faci seo serios pt cuvintele cheie de concurs :)
Eu doar postez chestiile. :whistle:
Am norocul ca blogul e destul de bine optimizat si urca repede in SERPS