N-ai vrea sa detaliezi si tu? Din ce punct de vedere intrebi? Ca design, functionabilitate, posibilitate de modificare? E ca si cum ai intreba alb sau rosu?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)