Salut! Detin site-ul microbist.eu si in curand fac 9 luni de cand este online. Media de vizitatori este de aproximativ 300 unici/zi. Problema este ca nu reusesc sa scot niciun ban din site si nu stiu ce sa mai fac. Am folosit GoogleAdSense pana acum si rezultatele mi se par extrem de slabe deoarece nimeni nu da click pe reclama. Am folosit pentru o scurta perioada UberCPM gandindu-ma ca voi face bani cu impresii. Le-am trimis 2.5k impresii iar plata lor a fost de 0.03 euro. Ce imi recomandati? Mentionez ca peste 90% din vizite provin din facebook.
Banuiesc ca marketing afiliat iese din discutie pentru nisa asta.


Răspunde cu citat