nice![]()
Si la "pagini scrise în limba românã".
E de bine.
:elephant:
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
eu zic ca e un rezultat firesc
oricum, acum cateva zile m-am uitat sa vad cate pagini s-au indexat etc... erau putine pe unele motoare de cautare... sau chiar deloc pe sltele... cum ar fi google
acu' vad ca yahoo, alltheweb si altavista au indexat masiv
E (?) un rezultat firesc. Marcam doar momentul.
La cat continut e pe el, cred ca e destul de bun.
![]()
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Nu imi vine sa cred... Cum de sunt eu asa de prost si nu pot sa fac asta?
Pentru ca restul paginilor din rezultate sunt de c**** si site-ul e proaspat lansat. Eu zic sa nu te bucuri prea mult 8)
Cod:Editat mesaj. Te rog sa nu folosesti cuvinte de "pornografice". Scrie mesaje in asa fel in cat sa te putem intelege, textele gen: Irc, messenger etc nu ajuta in descifrarea mesajelor. Deasemenra consider ca aceste cuvinte nu isi au locul in aces forum. Din respect pentru colegi, te rog sa iti gasesti cuvintele. Multumesc.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)