Salut,
La 8 zile de la lansare direct in top. :)
Versiune printabilă
Salut,
La 8 zile de la lansare direct in top. :)
nice :D
Si la "pagini scrise īn limba romānã".
E de bine.
:elephant:
eu zic ca e un rezultat firesc :)
oricum, acum cateva zile m-am uitat sa vad cate pagini s-au indexat etc... erau putine pe unele motoare de cautare... sau chiar deloc pe sltele... cum ar fi google
acu' vad ca yahoo, alltheweb si altavista au indexat masiv
E (?) un rezultat firesc. Marcam doar momentul.
La cat continut e pe el, cred ca e destul de bun.
:)
Nu imi vine sa cred... Cum de sunt eu asa de prost si nu pot sa fac asta?
Pentru ca restul paginilor din rezultate sunt de c**** si site-ul e proaspat lansat. Eu zic sa nu te bucuri prea mult 8)Citat:
Cod:Editat mesaj.
Te rog sa nu folosesti cuvinte de "pornografice". Scrie mesaje in asa fel in cat sa te putem intelege, textele gen: Irc, messenger etc nu ajuta in descifrarea mesajelor. Deasemenra consider ca aceste cuvinte nu isi au locul in aces forum. Din respect pentru colegi, te rog sa iti gasesti cuvintele. Multumesc.