Leo
As vrea ca sa nu facem bisericute sau mai stiu eu ce. Scopul forumului e altul. Cei care au alte intentii ii invit sa populeze alte forumuri.
Chair nu vreau sa iasa discutii eronate despre atitudini de genul asta.
Nu am vazul in textul tau ca aveai o tinta anume. Mi se pare normal sa o scot in evident (faptul asta).
In fine, sintem oameni si gresim. Dar atunci cand "gresesti" repetat deja e o problema.
Va doresc sa acumulati cunostinte care sa va ajute in ceea ce faceti, unii dintre noi se se educe spre o directie buna...si sa bem navete de bere cand ne vom ntalni.
Razvan..o intalnire ceva?
Mai vin odata in Bucuresti daca e nevoie.
Sa aveti bafta.




