Am auzit si eu ieri, se spunea ca ar fi facut miscarea asta tocmai pentru a preveni competitia (Twitter, Google+, etc) sa faca miscarea asta/sau o miscare de genul, iar instagram prezinta potential totusi. Ce-i drept, suma este foarte mare, dar.. era o vorba dintr-un film (sau a aparut in mai multe):
De ce castiga mereu echipa Yankees?
Raspuns: pentru ca il au pe Mickey Mantle
GRESIT, pentru ca au tricourile foarte stralucitoare iar adversarii sunt prea ocupati sa fie atenti la tricouri. Cam asa si aici.



Răspunde cu citat


