Costy81gl,
Ti-am trimis ieri un PM ....astept raspuns.
wertyck
Costy81gl,
Ti-am trimis ieri un PM ....astept raspuns.
wertyck
exista lista cu directoarele ?
Diana, lasa-l sa scrie ca unii sunt noi veniti si nu stiu de softul lui... E multa munca in spate si merita![]()
Scriu si eu din cand in cand despre mobila si amenajari interioare
astept pm cu detalii despre lista, ma intereseaza sa stiu cate sunt romanesti, sau in cate directoare romanesti poti inscrie un site cu continut ro.
Pm sent.
Rog moderatorii sa inchida subiectul, pentru ca s-a mutat de cateva luni
aici.
Ultima modificare făcută de costy81gl; 11th November 2007 la 20:04.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)