Costy81gl,
Ti-am trimis ieri un PM ....astept raspuns.
wertyck
Versiune printabilă
Costy81gl,
Ti-am trimis ieri un PM ....astept raspuns.
wertyck
exista lista cu directoarele ?
Diana, lasa-l sa scrie ca unii sunt noi veniti si nu stiu de softul lui... E multa munca in spate si merita :)
astept pm cu detalii despre lista, ma intereseaza sa stiu cate sunt romanesti, sau in cate directoare romanesti poti inscrie un site cu continut ro.
Pm sent.
Rog moderatorii sa inchida subiectul, pentru ca s-a mutat de cateva luni
aici.