ok eu sunt nascut in germania, germana sti mai bine. dar tot mi trebui cineva care ma ajut in cauza nu e asa de usor pentru mine. pentru cineva care sa pricep normal asta e usor. daca sti tu cineva din tm o sa fii fine. o seara placut
ok eu sunt nascut in germania, germana sti mai bine. dar tot mi trebui cineva care ma ajut in cauza nu e asa de usor pentru mine. pentru cineva care sa pricep normal asta e usor. daca sti tu cineva din tm o sa fii fine. o seara placut
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)