Eh ... si tu acuma ...
Are omu "nevoi" cat China si tu-l banezi?
Poate ca era intr0o pana de idei![]()
Eh ... si tu acuma ...
Are omu "nevoi" cat China si tu-l banezi?
Poate ca era intr0o pana de idei![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)