Salutare.Ma numesc Radu,am 19 ani,sunt din Bucuresti si am venit pe Seopedia pentru ca este cel mai tare forum.
Salutare.Ma numesc Radu,am 19 ani,sunt din Bucuresti si am venit pe Seopedia pentru ca este cel mai tare forum.
da este cel mai tare...nu am mai stat sa zic pentru ca....am dat de el cautand pe g**gle sa cumpar niste domenii...
![]()
Ultima modificare făcută de RdU; 29th October 2010 la 01:15.
Bine ai venit
cred că seoiștii de pe seopedia l-au seoisit foarte bine, de ai dat de el![]()
Bun venit !
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)